Prohlášení o přístupnosti

Webové stránky www.stafa.cz se snaží o maximální přístupnost obsahu a funkčnosti.

Stránky jsou navrženy s ohledem na česká Pravidla tvorby přístupného webu .


Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0 Strict. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylu (CSS).

Texty
Veškeré zveřejněné texty jsou definovány v relativních jednotkách a je možno libovolně upravovat jejich velikost pomocí standardních nástrojů internetového prohlížeče (Ctrl + posun kolečkem v Internet Exploreru).

Tisk
Součástí webových stránek je také CSS styl pro tiskovou verzi. Všechny stránky jsou tisknutelné bez jakýchkoliv omezení standardními prostředky internetového prohlížeče (standardně ikona tiskárny v navigační liště prohlížeče, nebo přes menu Soubor - Tisk).

Nezávislost na vstupním zařízení
Ovládání zveřejnených stránek není omezeno druhem vstupního zařízení. K obsahu se lze tedy dostat jak s pomocí myši, tak i klávesnice.

Nezávislost na výstupním zařízení
Přrístup k obsahu webových stránek není závislý na použití určitého typu výstupního zarízení. A't už se jedná o alternativní internetový prohlížeč, textový prohlížeč, PDA, chytrý telefon a nebo hlasovou čtečku.

Kontakt na webmastera
V případe jakýchkoliv problémů s přístupností obsahu či funkčnosti tohoto webu, kontaktujte prosím správce webu na adrese webmaster@maurizzio.net.